Pracovné miesta 

Aktuálne hľadáme kolegov na pozície:

  • Vodič kamiónu

  • Traktorista

  • Vedúci sekcie v chove ošípaných

  • Pracovník živočíšnej výroby

Pre podrobnejšie informácie ohľadne voľných pozícii, prosím kliknite sem.

V prípade záujmu pracovať v našej spoločnosti, prosím zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu jobs@dsa.sk alebo si dohodnite s nami osobné stretnutie na tel. č. +421 911 105 423.


Prax v manažmente poľnohospodárstva vo firme Dan-Slovakia Agrar, a.s.

Dan-Slovakia Agrar, a.s. spolupracuje s univerzitou Business Academy Aarhus v Dánsku, ktorá poskytuje bakalárske štúdium v oblasti manažmentu v poľnohospodárstve. Naša spoločnosť ponúka odbornú prax v 3. semestri štúdia pre študentov univerzity na svojich farmách. Štúdium trvá 1,5 roka štúdia (3 semestre), z ktorých 2 semestre – teoretické poznatky – absolvujú študenti na univerzite v Dánsku a naša spoločnosť poskytne praktickú prípravu na budúce povolanie.

Ďalšie informácie o bakalárskom štúdiu v oblasti manažmentu v poľnohospodárstve na Business Academy Aarhus nájdete v nasledujúcich informačných materiáloch:

BAAA Agricultural Management produktblad
Flyer SlovakiaA

V prípade záujmu o štúdium, prosím kontaktujte Melindu Lakosovú (melinda.lakos@dsa.sk, 00421 911 718 688) a zistite, ako dokážu odborné skúsenosti na našich farmách doplniť Vaše manažérske štúdium v Dánsku.

Fakty a oblasti HR:

– Pôsobíme na juhozápadnom Slovensku
– Vysoko efektívny chov ošípaných
– Pestovanie plodín špičkovej kvality
– 200 zamestnancov
– Vlastná výrobňa krmív
– Bohatý systém benefitov
– Možnosť kariérneho rastu