Oops...
Slider with alias forsidens-slider not found.

Kto sme   

Charakteristika spoločnosti

Dan-Slovakia Agrar, a.s. (DSA) je v súčasnosti jednou z vedúcich poľnohospodárskych spoločností na Slovensku. Naša podnikateľská činnosť je založená na chove ošípaných a pestovaní poľnohospodárskych plodín.

DSA pôsobí na Slovensku od roku 2001, kedy spoločnosť Slovakia Invest A/S, v súčasnosti Dan-Slovakia Agrar A/S, vstúpila do bývalej Farmy VM. Dan-Slovakia Agrar A/S je materskou spoločnosťou DSA a jej vlastníkmi sú štyria poľnohospodári Niels Rauff Hansen, Erik Jantzen, Anders Bundgaard a Mogens Hansen. Každý z vlastníkov má dlhoročné skúsenosti s poľnohospodárskou výrobou v rôznych európskych krajinách.

Skupina zamestnáva 200 zamestnancov.

Pre vlastníkov a manažment spoločnosti DSA je mimoriadne dôležitá udržateľnosť činnosti spoločnosti. Zachovávanie správnej rovnováhy medzi životným prostredím, miestnymi komunitami, zamestnancami a výrobou je pre nás mimoriadne dôležité, aby sme dokázali zabezpečiť udržateľnosť nášho podnikania tu na juhozápadnom Slovensku.

Zároveň sa snažíme byť najlepší vo svojej kategórii v slovenskom poľnohospodárstve a podporujeme mnohé rôzne mládežnícke aktivity v regióne.

>>> História

Galéria:  

Fotky našich fariem, budov a okolia